​+48 71 352 78 13 

O NAS

Przedsiębiorstwo „STEN” działa dynamicznie na ogólnopolskim, szeroko pojętym rynku usług od 1994 roku. Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ul. Melioranckiej 14 C.
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii, pomysłów i rozwiązań celem coraz skuteczniejszego realizowania powierzonych zadań przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług. 

Ponieważ firma „STEN” posiada status Zakładu Pracy Chronionej, zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo możliwość znacznego obniżenia wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

Świadczymy usługi w szeroko rozumianym pojęciu ochrony osób i mienia: ochrona fizyczna, konwojowanie powierzonych wartości, monitoring. obiektów oraz montaż, konserwacja i monitoring systemów alarmowych, telewizji przemysłowej. Ponadto wykonujemy usługi saperskie w tym podwodne. 

Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów, pielęgnacją zieleni i obsługą kotłów CO. Naszym klientom proponujemy także pomoc prawną i usługi detektywistyczne.
Jesteśmy przekonani, że oferowane przez naszą firmę usługi staną się atrakcyjne również i dla Państwa, a ich poziom w pełni zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.